Doprava

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout v některé z výdejen Zásilkovny, kde je možné si je prohlédnout a v případě spokojenosti i odnést.

Po telefonické dohodě je možné uspořádat prezentaci  pro zákazníky, kteří si chtějí zboží před zakoupením prohlédnout na místě, které si určí zákazník.Tato služba platí pouze po Praze a blízkém okolí, je nezávazná a zdarma.

Rychlá  doprava 

Tuto službu je možné využít pouze po Praze a blízkém okolí. Můžete si ji domluvit na tel. 608 98 28 66. Pokud uvedete svůj telefon v objednávce, budeme vás kontaktovat sami. Zboží vám bude doručeno nejpozději do 48 hodin k vašemu domu od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 9 do 18 hodin, ale je možné domluvit i jiný čas.

Zboží můžete zaplatit při objednávce na našem e-shopu bankovním převodem nebo on-line platební kartou před expedicí nebo hotově v momentě předání zboží. 
Tato služba je zcela zdarma.

Česká pošta

Zboží vám bude doručeno do 3 pracovních dnů od expedice zásilky. Zasíláme jako cenné psaní nebo balík včetně pojištění.
Zboží můžete zaplatit bankovním převodem předem nebo dobírkou.
Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 70,- Kč + platba za dobírku 45,- Kč.
Česká pošta je schopna doručit zásilky maximálně do 30 kg hmotnosti. Křehké a na rozbití náchylné zásilky nedoporučujeme zasílat touto přepravou.
Všechny ceny dopravy jsou uváděny s DPH.
PŘEVZETÍ ZÁSILKY - Reklamace mechanického poškození - Zákazník je povinen při převzetí zkontrolovat, zda obal zásilky není poškozen. V případě poškození obalu zásilku nepřebírejte nebo uplatněte reklamaci nejpozději do 24 h na příslušné poště dle dodací adresy. Zásilku je nutné dopravit na poštu kompletní, popřípadě kontaktujte centrum České pošty na telefonu 800 104 410.

 

úvod - mapa stránek - tvorba www stránek Petr Kvapil